O nas

onas1

Fotografia to nasza rodzinna tradycja i zarazem pasja. Jeszcze w studiu prowadzonym przez moich rodziców, jako dziecko miałem okazję poznać tajniki starego, dobrego warsztatu fotograficznego, gdzie nie było miejsca na błędy czy dzieło przypadku. Ten warsztat i to doświadczenie towarzyszy mi do dziś. W dobie fotografii cyfrowej, profesjonalizm to dla nas odpowiedzialność za wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia.

Zdjęcia ślubne, dla Was pamiątka na całe życie i niezwykłe wspomnienia, a dla nas niezwykły dokument. Dlaczego dokument, nie książka, zlecenie czy zdjęcia? Cała moja pasja do fotografii to fotografia dokumentalna, to ujęcia które poprzez swoją naturalność, czystą formę i technikę zamrażają chwilę i opowiadają historię. Waszą historię. Reportaż zwykle zaczynamy od zdjęć z przygotowań, błogosławieństwa oraz wyjścia pary młodej do kościoła.

onas3

Uroczystości kościelne to kolejny etap reportażu. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy, a zastane często słabo oświetlone wnętrza to sprawdzian nie tylko dla umiejętności ale również sprzętu. Na efekt naszej pracy pracują wysokiej jakości pełno klatkowe reporterskie lustrzanki i ultrajasne obiektywy. Wysokiej jakości optyka i doświadczenie pozwalają nam nie tylko zachować powtarzalną jakość ale również to, że swoją pracę wykonujemy dyskretnie, nie zakłócając atmosfery panującej w tych wyjątkowych dla Was chwilach.

onas4

 

Wesele. To miejsce gdzie nie tylko DJ zabiera swoje oświetlenie. Nasze sterowane sygnałem radiowym punktowe oświetlenie co prawda niewidoczne dla większości gości weselnych ma za zadanie sprawić, że zdjęcia będą miały wyjątkową głębie, zachowają efekty specjalne zastosowane do oświetlania sali, a jednocześnie nie będą ingerowały w zaplanowany przez Was wystrój sali. Zdjęcia z sali weselnej mogą obejmować reportaż do oczepin lub z poprawinami. Możliwe jest również dostarczenie na salę weselną pakietu zdjęć dla Państwa gości, w personalizowanych kopertach jako podziękowania od pary młodej.

IMG_5334 kopia.jpg

Paweł Pakosz